به فروشگاه تجهیزات صنعتی بلوری خوش آمدید

خانه لیست علاقه مندیها

درباره ما

در باره در باره
در باره

درباره بلوری

مجموعه بلوری در طی بیش از چند دهه فعالیت و توسعه همگام با سلیقه مشتریان، هم اکنون به پشتوانه در اختیار داشتن گروه کارشناسان حرفه ای در زمینه مشاوره، طراحی، تجهیز و راه اندازی رستوران، تالار، هتل، کافی شاپ، فست فود و تمامی آشپزخانه های صنعتی در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

ارائه کیفیت بالای کالا و خدمات در حوزه گسترده آشپزی و پذیرایی و رضایت بالای مشتریان؛ ما را بر آن داشت تا در حوزه تجهیزات داروخانه و آزمایشگاه و بیمارستان نیز به این عزیزان خدمت رسانی نماییم.

همچنین این مجموعه با دارا بودن کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای در بخش تعمیر و خدمات فنی و مهندسی پاسخگوی یکی دیگر از نیازهای مبرم مشتریان خود می باشد.

چرا مردم ما را انتخاب می کنند؟

تجربه و سابقه فعالیت:

مجموعه بلوری بیش از چند دهه فعالیت و تجربه در زمینه تامین تجهیزات حوزه خوراک را دارا می باشد.

نمایندگی انحصاری:

این مجموعه نماینده انحصاری فروش تجهیزات بیش از20 برند برتر حوزه آشپزی و پذیرایی بوده و همچنین دارای مرکز خدمات فنی و تعمیرات حرفه ای با کارشناسان مجرب می باشد.

سبد کالای بزرگ و متنوع و جامعه آماری بزرگ مشتریان:

تنوع و گوناگونی کالا و خدمات در مجموعه بلوری بشکلی می باشد که هم اکنون کلیه خدمات مشاوره، طراحی، تجهیز، فروش، سرویس، تعمیر و نگهداری برای هتل، تالار، رستوران، کافی شاپ، فست فود، بیمارستان و مراکز آزمایشگاهی و درمانی، با تنوع حدود 5000 قلم کالا بطور یکجا و برای بیش از 4000 مشتری فعال انجام می شود.

پشتیبانی مشتری :

همکاران ما در بخش پشتیبانی مشتری، جهت ارائه خدمات مطلوب تر و رضایتمندی مشتریان عزیز با صبوری پاسخگو و پیگیر انتقادات و شکایات مشتریان می باشند.

نمایندگی های اخذ شده